Стрип пластика - з чого почати і як навчитися

Стрип пластикаУ сучасному світі потрібно обов'язково вміти подавати себе, красиво рухатися, ходити і танцювати. Від цього залежить, наскільки успішною буде жінка. Даму, яка вміє представити себе у вигідному світлі, відразу виділяють в натовпі, вона притягує погляд ... Розвинути в собі подібні вміння допомагають танці. Їх сьогодні маса: від бальних до сучасних і новаторських. У даній статті ми б хотіли розповісти Вам про те, що таке стрип пластика, чим вона відрізняється від всіх інших напрямків. Також ми поговоримо про те, як освоїти нелегке заняття під назвою стрип пластика для початківців, як підготувати своє тіло до тренувань, до якої музиці і рухам звикати, щоб Ви змогли максимально розкрити свій потенціал.

Танці стрип пластика

Танці стрип пластика є по своїй суті підвидом аеробіки з імітацією еротичного танцю. Стриптиз без роздягання. Цей танець завжди дуже пластичний, наповнений еротизмом і чуттєвістю, при цьому в ньому немає ні грама вульгарності, все в рамках пристойності, всі одягнені і навіть не вчиняють занадто відвертих рухів. Але уяві є, куди розгулятися! Танці стрип пластика зажадають від Вас розкутості і впевненості в собі, Ви будете танцювати пристрасть, куди вже тут соромитися? Звичайно, навчившись танцювати стрип, Ви станете просто мрією для кожного чоловіка, адже, жінка, здатна тільки одними рухами розслабити і завести чоловіка, подобається кожному! Сам танець стрип пластики змішує різні стилі. Він складається з елементів джаз-модерну, класичного балету, східного та латиноамериканського танців. Крім того, в самому понятті стрип пластики існує маса напрямків, Ви можете вибрати те, що до душі саме Вам.

Крім рухів 50% успіху створює музика для стрип пластики. Вона може бути як повільною, так і швидкою. Найважливіше, щоб вона була ритмічною, приємною, пристрасної і трохи розслабляла. У нашій країні школа стрип пластики розвинена дуже добре. По всій території країни є танцювальні студії, в програму яких входять заняття з стрип пластиці. Важливо тільки вибрати грамотного інструктора в тому напрямку, в якому Ви хочете розвиватися, підготуватися до того, що доведеться неабияк попрацювати над собою, як психологічно, так і фізично, а також регулярно відвідувати заняття, викладаючись на них по повній. Результат не змусить себе чекати! Ви будете щедро винагороджені за свої зусилля: Ваше тіло стане більш підтягнутим і пружним, в рухах з'явиться грація і пластика, впевненість у собі буде збивати оточуючих вибуховою хвилею, а очі коханого будуть блищати від захоплення, коли Ви продемонструєте те, чому навчилися.

Заняття стрип пластикою

Заняття стрип пластикою, як і будь-який інший вид спорту, вимагають старання і великих фізичних зусиль. У заняття обов'язково увійдуть вправи на розтяжку, координацію рухів, хореографія і відпрацювання техніки. Уроки стрип пластики починаються з розминки, після якої обов'язково слід розтяжка, а вже потім починається відпрацювання рухів танцю.

Стрип пластика, рухи якої завжди відбуваються дуже ритмічно і пластично, припускає красиві амплітудні па, величезна кількість різноманітних присідань і підйомів, виконуваних як сидячи, так і стоячи. Стрип пластика, заняття якої побудовані за цим принципам, - річ дуже енергозатратна. Будете сумлінно виконувати всі вправи, попрощаєтеся назавжди із зайвими кілограмами!

Весь танець стрип пластики побудований на тому, що дівчина спочатку красиво опускається на підлогу, а потім елегантно і чуттєво піднімається. Це відбувається плавно, без різких рухів. У стрип пластиці застосовні розвороти, обертання і хвилеподібні рухи, елементи акробатики, нахили, присідання, підйоми, похитування стегнами, танцювальні рухи, еротичні жіночні статичні позиції. Все це не залишить байдужим жодного глядача! Для занять стрип пластикою використовується спеціальне пристосування - шест, він же пілон. Крім нього, в танці можна використовувати звичайні предмети: стільці, краватки, капелюхи, тростини та інше, що сприяє зваблюванню.

Якщо Ви вирішили спробувати себе в стрип пластиці, сміливо йдіть на заняття! Стрип денс доступний кожній жінці незалежно від віку або фізичної підготовки. Найчастіше в групах по 5-6 чоловік, таким чином, інструктор може приділити максимум уваги кожному учневі. Заняття стрип пластикою надзвичайно корисні як для тіла, так і для душі. Цей танець навчить Вас перевтілюватися, бути різною, допоможе вивільнити емоції і почуття, відкинувши сором'язливість і сором'язливість. Стрип пластика спрямована на навчання плавності і сексуальності в рухах.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!