Одеса, вул. Дворянська, 27
+38 (097) 780 39 40

ArtAlex beauty lab - це саме та команда майстрів, якої так не вистачало в Одесі! Якісні, точні і легкоукладиваемие стрижки - запорука гарного настрою наших клієнтів.

Oдесса, пров. Мукачівський, 6
0482 33-99-38

Естетік-центр «Деніз» успішно працює з липня 2005 року. На 360 м2 Ви знайдете все те, що підкреслить Вашу індивідуальність, а професійні адміністратори та профільні фахівці забезпечать комфорт Вашого проведення часу.

Одеса, ул.Троицкая 39
(063) 60-885-36

Якщо ви бажаєте наростити волосся в Одесі, то професійно і недорого в цьому вам допоможуть у салоні краси SAVASH. У салоні завжди вам запропонують натуральне волосся високої якості за найбільш доступною ціною.

Одеса, пров. Південносанаторний, 2
(063) 946-96-47

Салон знаходиться на березі Одеської затоки і поєднує атмосферу курорту і комплекс оздоровчих процедур з використанням термальної, натуральної, морської і прісної води, а також лікувальних грязей, морських солей, водоростей і цілющих рослин.

Одеса, Семафорний пров., 4
(048) 780-07-57

Салон затишно розташувався в Одеському ВТЦ "На Середньофонтанській", надає послуги бізнес- та VIP-класу. У салоні працюють висококваліфіковані майстри, які пройшли суворий відбір, інтер'єр продуманий до дрібниць, послуги надаються по вищому розряду.

Одеса, вул. Куйбишева, 28
+38 (048) 795-28-38

Відвідавши студію лазерної косметології «Aristo», Ви зможете назавжди забути про численні проблеми, що доставляють дискомфорт або негативно позначаються на Вашому зовнішньому вигляді, причому будь-яка процедура буде абсолютно безболісною і безпечною.

Одеса, ул.Екатерининская, 51
097 869 5030

Салон естетичної краси Лімаж розташувався в центрі історичної частини Одеси за адресою вул. Катерининська 51. Діяльність салону, який надає послуги бізнес-класу, зводиться, головним чином, до догляду за волоссям.

Одеса, вул. Варненська 7Б
(048) 718-69-70

«Шоколад» - це згуртована команда справжніх професіоналів, досвідчених, креативних, та й просто дбайливих людей, які з радістю візьмуть на себе відповідальність за створення Вашого нового, неповторного і неймовірно привабливого іміджу.

Одеса, пров. Червоний, 22
+38 (0482) 377 111

Студія краси «EXPERT» - це всебічна турбота про Вашу красу, здійснювана за допомогою неймовірного таланту справжніх професіоналів, що використовують у своїй роботі тільки найсучасніше обладнання та високоякісну косметику.

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!