Питна дієта для схуднення. Результати 30 днів -5 до -10 кг

Питна дієтаПитна дієта для схуднення - це якась система, яка допомагає очистити Ваш організм і попутно «позбавити» вас деякої кількості зайвої ваги. Програма визначена на місяць і дозволяє скинути досить велика кількість зайвої маси тіла. Девізом даної дієти виступає жартівлива фраза, в якій, проте, відображено реальний стан справ при даній дієті - «П'ємо, коли захочеться пити, і п'ємо, коли захочеться їсти!».

Питна дієта передбачає відмову від жувального процесу на тридцять днів. Однак це зовсім не означає, що Ви не будете їсти цілий місяць. Просто вся їжа вживається тільки в рідкому стані. Питна дієта полягає в тому, щоб дати організму відпочити. Без твердої їжі шлунок максимально відпочиває і забирається набридле відчуття тяжкості.

Схема харчування під час питної дієти

При даній дієті дозволеними продуктами є: всі молочні продукти, різні бульйони, соки, фруктові напої, мінералка, чай, кава і т.д. Кожен день ви повинні пити не менше півтора літрів звичайної води. Ходити в туалет, Ви повинні кожен день.

Етапи програми питної дієти

Спочатку у вас виникне моторошне бажання щось пожувати. Це пов'язано з тим, що наш організм вже настільки звик до цього і відвикнути дуже складно.

У перші 10 днів у вас будуть очищатися порожні органи. В цей час може з'явитися наліт на язику і виділення. Далі відбувається чистка так званих щільних органів. Цілком можливо, що в ці дні з'являться болі в печінці та нирках. Останні десять днів відбувається чистка організму на клітинному рівні.

Вже після першого тижня Ви відчуєте полегшення і бадьорість духу. Настрій підніметься, звільниться місце для енергії, яка раніше витрачалася на пережовування твердої їжі. Зайва вага піде, а після дієти треба плавно починати їсти тверду їжу.

Ви повинні розуміти, що питна дієта дуже жорстка. У ній зовсім немає необхідних добавок, мінералів і вітамінів. Після консультації з лікарем Ви повинні купити добавки, які допоможуть зберегти Ваш організм здоровим.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!