Музеї для дітей - інформація про музеї для дітей

Музеї для дітейДеякі батьки вважають, що музеї для дітей - не найкращий вид дозвілля. Малюк швидко втомиться, йому набриднуть експонати, він скоро запроситься додому. Таку думку є помилковим. По-перше, необхідно просто вибрати музей, який дійсно буде цікавий вашій дитині. По-друге, організувати похід так, щоб він став для крихти цікавою пригодою. Навіть якщо установа не є призначеним для дітей, в різних «дорослих» культурних закладах нерідко організовуються експозиції спеціально для малюків. Наприклад, російський музей дітям пропонує чимало цікавого в будь-який сезон! Відвідавши цей заклад, ви зможете в захоплюючій формі ознайомити дитину з російською історією та культурою.

Сходити в музей з дитиною

Отже, ви вирішили сходити в музей зі своїм малюком. Як це зробити так, щоб у дитини залишилися тільки позитивні спогади про цей похід, і він хотів би відвідувати подібні установи знову і знову?

Для першого походу виберіть музей, розташований недалеко від вашого будинку. Адже вам доведеться ще чимало ходити і по самому закладу. Малюк може видихнути завчасно, і захід може швидко йому набриднути і перестати приносити радість.

Вирушаючи в музей з дитиною, виберіть для цієї місії погожий день. Ви помічали, що багато часто вибирають для походу в музей або на виставку дощовий день? З одного боку, звичайно, це цілком логічно: погуляти не вдається, значить, можна провести дозвілля в приміщенні. З іншого боку, вирушаючи в музей в дощ, дитина може сформувати точку зору, що це дуже нудне установа, яка підходить лише для тих днів, коли в силу поганої погоди провести вільний час не вдається. А адже будь-яке розважальна подія в житті малюка має асоціюватися з цікавим дозвіллям і святом!

Вибираючи музей, поцікавтеся думкою дитини: що б він хотів подивитися? Яка тематика його інтригує? Наприклад, ви можете дізнатися, які існують музеї Москви для дітей, коротко розповісти про них дитині та надати йому право вибору. Не ведіть його в установу, настійно рекомендований вам знайомими, якщо малюк сам того не хоче. Ви, напевно, нерідко стикалися з висловлюваннями: «це має побачити кожен!» Але що робити, якщо не кожен хоче «це побачити»? Насильно інтерес до експозиції і любов до мистецтва малюку не прівьешь.

Якщо ж ваша дитина на рідкість допитливий, прагне все помацати своїми ручками і познайомитися з тим, що бачить, на практиці, відведіть його в інтерактивний музей для дітей. У таких установах для діток влаштовують ігри, різні наукові експерименти та інші цікаві заходи. Просто рай для юного Любознайка!

Перед тим як сходити в музей з дитиною, поговоріть з ним про правила поведінки в подібних установах. Про те, що кожен експонат представляє велику культурну цінність, тому його не можна чіпати, щоб не зіпсувати, що в залах можна шуміти або бігати.

У самому музеї НЕ обсмикуйте дитини, якщо він захоче вибрати маршрут самостійно. Якщо якийсь експонат не викликає в нього інтересу, вирушайте далі. І, навпаки, якщо малюк милується якимось певним предметом мистецтва, а потім просить знову до нього повернутися, не бороніть. Музейні експонати багатогранні, навіть доросла щоразу відкриває для себе в одній і тій же картині щось нове. Що говорити про діток!

Доповнити приємні враження дитини від походу в музей можна покупкою сувенірів. Малюк буде вдячно зберігати їх і розглядати. А потім, хто знає, раптом він захоче колекціонувати, наприклад, листівки?

Цікаві музеї для дітей

Цікаві музеї для дітейУ кожній країні світу, в кожному місті є свої цікаві музеї. Якісь ви зможете відвідати з дитиною незабаром, оскільки вони знаходяться не так далеко від вашого рідного населеного пункту. Про інші, можливо, доведеться довго лише мріяти. Але про них варто розповісти малюкові, щоб він знав, які дива бувають на світі!

Музеї для дітей в Петербурзі відрізняються своєю різноманітністю, в кожному з них ви зможете побачити щось цікаве. І все ж найбільше уваги діток та їх батьків приваблює приголомшливий Музей метеликів. Експонати не фарбувати під склом, а пурхають по приміщенню, демонструючи себе захопленим глядачам у всій пишноті. Тут створені всі умови для сприятливого існування навіть самих вибагливих екзотичних метеликів. Якщо вам доведеться побувати в Санкт-Петербурзі разом з малюком, буде просто злочином не зводити його в цей неповторний музей!

А в Японії, на острові Хоккайдо, розташувався Музей сніжинок. Всі ми з ранніх років знаємо, що кожна сніжинка - унікальна і не має аналогів. Але навряд чи уявляємо, наскільки різноманітними можуть бути ці красиві вісники зими. Японці постаралися наочно про це розповісти, розмістивши в залах будівлі величезну кількість фотографій сніжинок.

Неймовірно цікаві музеї для дітей є і в Кельні. Наприклад, Музей шоколаду. Звичайно, цей заклад не розраховане виключно на дітей, а призначене і для великих, і для маленьких відвідувачів. Але який юний ласун відмовиться більше дізнатися про улюблених ласощах?

А в Сергієвому Посаді знаходиться чудовий Музей іграшки. У ньому можна побачити різноманітність ляльок, що відносяться до різних епох, і багато інших цікавих іграшок. Музей примітний тим, що має в своєму розпорядженні досить великою колекцією. Її розмах дійсно вражає!

Звичайно, це всього лише кілька прикладів. Цікавих музеїв у світі існує стільки, що ви можете розповідати про них своєму малюкові хоч кожен день, розширюючи його кругозір!

Різноманітні музеї для дітей сподобаються і дорослим. Адже вони часто дарують кожному з нас унікальний шанс знову відчути себе дитиною, ровесником свого малюка, що дивиться на світ здивованими, широко розкритими очима. Тому не позбавляйте себе і своє чадо задоволення відвідати дитячі музеї!

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!