Як знайти няню для дитини

Отримати в няні таку жінку, як Мері Поппінс, мріє будь сімейна пара. Але «сама досконалість» рідко заглядає до нас у гості. Щоб знайти няню, потрібно на час перетворитися на продюсера зі світовим ім'ям і провести жорсткий відбір серед маси претенденток з освітою і без, молодих і літніх, які професійно займаються цією справою або у зв'язку з обставинами.

Кого вибираємо
Перш ніж починати пошук няні, потрібно скласти її ідеальну модель. Якщо чіткого образу немає, то вибирати буде складно. Можна упустити щось важливе. Припустимо, що Мері Поппінс все ж знайшлася. Це ще не все. Її кандидатуру має затвердити найголовніший експерт - дитина.

Його думку дуже важливо, в іншому випадку батькам буде оголошений бойкот, який ні до чого доброго не приведе.

Де шукати
Зайнятість професійних нянь часто не дозволяє всім батькам роздобути для своєї дитини дитячого психолога, педагога, організатора, спортивного тренера та медичного працівника в одній особі.

Доводиться вибирати з того, що є, в результаті няня зовсім не відповідає спочатку створеному образу. Якщо інтуїція не "б'є в набат», то можна ризикнути.

Не хочете ризикувати - звертайтеся в агентство. Практично всі батьки, які займалися пошуком няні самостійно, зрештою все одно поверталися на вихідну і довіряли справу професіоналам.

Сектор пошуку тепер повинен переміститися і стати більш глобальним. Якщо знайти агентство з хорошою репутацією, то пошук няні стане «справою техніки».

Цінні вказівки
Як би не були складні пошуки, вони обов'язково увінчаються успіхом. Наступний етап - визначення «посадових» обов'язків. Няня повинна чітко знати, які кордону її «компетентності» не тільки у вихованні та догляді за дитиною, а й у покаранні.

Саме другий питання має озвучуватися найбільш ясно і виразно, у тому числі і в частині відповідальності за порушення «субординації»: карати дитину можуть тільки батьки.

Часто дитина «ні за які пряники» не бажає залишатися з нянею один на один. Спробуйте з'ясувати причину його поведінки. Візьміть невелику відпустку або виділіть декілька годин для спілкування з дитиною і нянею одночасно. Якщо няня - товариська приємна жінка, то він напевно до неї звикне і дозволить батькам спокійно працювати.

Не забувайте постійно контролювати ситуацію: спостерігати за поведінкою дитини, її фізичним станом, охайністю. Найменші зміни в його характері повинні насторожити батьків і примусити їх досліджувати ситуацію дуже докладно.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!