Як відбувається обмін дитячими садами

Як відбувається обмін дитячими садамиВіддати дитину в хороший дитячий садок - це вже проблема. А що робити, якщо батьки переїхали, хочуть водити малюка в садок поруч з будинком або з роботою, або ж просто бажають, щоб він був в одному садочку з дітьми родичів або друзів. Вихід є - це обмін дитячими садками. Правда, процедура ця на перший погляд батькам може здатися настільки складною і тривалою, що деякі відмовляються від можливості помінятися на садок, розташований у зручному місці, продовжуючи возити дитину кожен день мало не через усе місто.

Спробуємо узагальнити процедуру обміну дитячими садками, щоб батьки хоча б у загальних рисах уявляли, з чим вони мають справу і з чого взагалі потрібно починати. Ясна, що не тільки в різних містах, а й навіть у сусідніх районах процедура обміну місцями в дитячих садках може трохи відрізнятися, так як чітко визначеного законодавства на цей рахунок поки немає.

1. Після того, як батьки домовилися між собою, настає перший крок обміну місцями. Спочатку батьки обох дітей повинні взяти у завідувачів дитячих садків копії путівок, за якими вони прийшли в сад, а також копії наказів про зарахування. На копіях путівок завідувачі дитячих садків ставлять візи про згоду на обмін.

2. Батьки звертаються в РОНО одного з районів. При собі потрібно мати паспорти, свідоцтва про народження дітей, завірені завідуючої копії наказу та путівок.

3. У РОНО батьки обох дітей пишуть заяви про обмін місцями в дитячих садах, підписують керівником по району.

4. Далі та ж сама процедура повторюється в РОНО іншого району.

5. Робляться копії підписаних заяв.

6. На підставі заяв в РОНО батькам виписують направлення в нові дитячі садки.

7. Після цього батьки повинні взяти направлення, копію свідоцтва про народження дитини, а також заяву про обмін і здати всі документи в новий дитячий садок.

8. Не забудьте зі старого дитячого садка забрати медичну карту свого малюка. Якщо у дитини був проміжок між ходіннями в садки, швидше за все, буде потрібна додаткова довідка від лікаря.

Якщо обмін садками відбувається в межах одного району, процедура може трохи спроститися. Після згоди завідувачів обох садків на обмін, батьки пишуть заяви про відрахування дітей, забирають документи з одного саду і відвозять в інший, пишуть заяви в новому дитячому садку. Документами завідувачі можуть обмінятися в РОНО одного району без участі батьків або ж батькам доведеться самим сходити в адміністрацію району, де кожного з малюків випишуть з одного саду і впишуть на місце в іншому саду. Звичайно ж, цей варіант вже зовсім простий і ідеальний, але все ж деяким, виявляється, щастить.

Процедура обміну дитячими садками може зайняти як два тижні або навіть менше, так і затягнутися на кілька місяців. Але в будь-якому випадку, скільки б часу не зайняв обмін дитячими садами, в підсумку і дитині, і батькам, безумовно, сподобається в новому дитячому садку, який буде знаходитися в зручному місці поруч з будинком або роботою.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!