Як сказати чоловікові про вагітність

Як сказати про вагітністьЩе не встиг закінчитися найсолодший місяць вашого спільного життя, а ви раптово дізналися, що вагітні. Як повідомити чоловікові про вагітність? З першого погляду немає нічого простішого, ніж розповісти радісну новину чоловікові, просто вибираєте зручний момент і вимовляєте заповітну фразу: «Коханий, ми чекаємо малюка» або «Дорогий, я вагітна!». Однак, навіть якщо це дійсно радісна новина, ваша вагітність була спланована заздалегідь і ви обидва чекаєте такого важливого моменту, виявляється, що вимовити ці слова досить складно, що вже говорити про те, якщо вагітність вибилася з ваших планів, як сказати половинці?

Не тягніть з радісною звісткою!

По-перше, хочеться відзначити, що рідкісна жінка може донести цю новину до одержувача правильно. Найголовніше, не відкладайте розмову, зрозуміло, рано чи пізно ця тема виникне, і ви будете змушені повідомити.

Не чекайте, коли чоловік почне помічати ваші зміни в настрої, нездужання, задухи, токсикоз, гастрономічні примхи або навіть кругленький живіт. У такому випадку сподіватися на захоплену реакцію чоловіка немає сенсу. Тому у ваших же інтересах розповісти чоловікові про своє цікаве положення якомога швидше.

Як не можна повідомляти чоловікові про вагітність

Не заводьте розмову про майбутнє малюка, якщо ви перебуваєте в поганому настрої або сварці з коханою, може виникнути відчуття, що ви шантажуєте його своєю вагітністю. Новина повинна нести виключно радісні емоції, в іншому випадку ваша вагітність стане прикрістю, а можливо, і тягарем для вас обох.

Не повідомляйте новина по телефону, особливо якщо батько майбутньої дитини перебуває на роботі. Думки можуть відвернути його від виробничих справ до кінця робочого дня і так чи інакше, ви будете винною в його робочих завалах. Крім того, повідомляючи новину по телефону, ви не зможете подивитися йому в очі і побачити вираз обличчя.

Як правильно сказати про те, що ви вагітні

Постарайтеся зробити все можливе, щоб новина про майбутнє малюка стала цікавим і незабутнім подією.

Прекрасним приводом може стати свято, де на додаток до подарунка ви повідомите чоловікові про вагітність. Перш ніж вимовити заповітну фразу, постарайтеся чоловікові підказати і натякнути про своє становище: згадайте про болі внизу живота, затримку або ж запропонуйте разом відвідати гінеколога, покиньте кабінет лікаря в романтичному і мрійливому стані, побачивши вас, чоловік може про все здогадатися сам.

Нібито випадково залиште на видному місці журнал про вагітність або книгу про пологи, баночку з вітамінами для вагітних, карту амбулаторного спостереження або ж тест з двома смужками. Потихеньку наповнюйте будинок затишком і милими дитячими штучками, вони неодмінно підкажуть майбутньому татові про те, що в сім'ї незабаром з'явиться маленьке диво.

Якщо ваша половинка володіє хорошим почуттям гумору, то можете подарувати йому футболку з грайливою написом «Стану татом!» Або подарувати колаж із сімейних фотографій, де використовувати знімок маленького чоловічка з ультразвукового дослідження.

Підключіть уяву, у ваших силах придумати ще тисячу способів, як оригінально повідомити дружину про те, що ви чекаєте малюка. Ніхто крім вас настільки детально не знає чоловіка, тому вам не важко підібрати той єдиний спосіб, щоб порадувати гарною новиною майбутнього тата.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!