Як привчити дитину до горщика

Як привчити дитину до горщикаЗавдяки Інтернету практично кожна матуся знає, коли дитина повинна почати повзати, ходити, коли говорити. А от знайти однозначні відповіді на питання, коли ж починати привчати малюка до горщика, як це зробити, досить складно. Можливо, наші поради вам допоможуть.

З якого віку?
Коли в сім'ї маленька дитина, це питання обов'язково виникає. Скажемо прямо: чіткого терміну не знає ніхто. Все дуже індивідуально і залежить від темпу розвитку вашого чада. Однозначно лише те, що це справа не одного дня.

Багато мам починають садити дитину на горщик десь у 10 місяців, коли він вже вміє сидіти. Але якщо малюк раніше «ходить в штани», радимо зробити невелику перерву, інакше, як кажуть лікарі, у нього може виникнути боязнь горщика. Слід знати, що десь до рочки більшість дітей не відчувають роботи свого кишечника. Матусі ж, звичайно, з часом бачать наближення потрібного моменту, підхоплюючи малюка і садять на горщик. Але вже з другого року життя карапуз здатний контролювати процес звільнення прямої кишки. Тому вже в той час необхідно брати горщик всюди з собою, навіть якщо ви відправляєтеся на відпочинок.

Готовий малюк?
Ось ще деякі підказки, як дізнатися, чи готова дитина до горщика. Він уже вміє знімати і одягати штанці, відчуває необхідність сходити на горщик і якось висловлює це, малюк впевнено ходить, сідає і нагинається, розуміє, коли до нього звертаються, вимовляє деякі слова і висловлює найпростіші бажання, залишається сухим не менше 2 годин. Якщо це про вашу дитину, то дійсно пора йти вибирати горщик.

Вибираємо горщик
Яких тільки виробів сьогодні немає у продажу! У формі звіряток, казкових героїв і т.д. Але нехай вас не спокушають яскраві кольори та різноманітні форми. Пам'ятайте, що, насамперед, горщик повинен бути зручним і теплим, тому металеві моделі не підійдуть. Добре, якщо на ньому будуть ручки, - це допоможе дитині тужитися, спираючись на них. Не варто намагатися відразу привчити малюка до унітазу, купивши спеціальне дитяче сидіння. Педіатри в один голос твердять про те, як важливо, щоб малюк стояв п'ятами на підлозі.

Привчаємо
Для початку поставте горщик в тій кімнаті, де малюк грає. Це дасть можливість йому звикнути до нового предмету. Коли він перестане ставитися до нього з настороженістю, можна починати привчання. Краще це робити, щодня саджаючи дитину на горщик одягненим, хоча б на пару хвилин.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!