Як повернути кохану людину

Як повернути кохану людинуГрюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу, пішов назавжди... І ось уже висохли сльози, і прийшов час подумати: чи можна повернути коханого, і чи варто, і як це зробити?

Любі жінки, перед тим як приступити до обговорення даної теми, раджу вам спочатку розібратися в собі, у своїх почуттях і зрозуміти, не робите ви помилку в прагненні повернути все на круги своя. Проаналізуйте: або дійсно людина варта того, змінитися чи його ставлення до вас і він стане проявляти більше поваги, часом ситуації виникають різні і ініціатором розірвання відносин може виявитися чоловік. Якщо ви чітко вирішили, що ця людина дійсно ваш і тільки з ним ви можете відчути себе щасливою, віддавши йому найкращі роки свого життя, перейдемо до наболілого.

Ви можете зараз знаходиться в не найкращому стані, вважати, що ваше життя закінчилася, наполегливо почати запускати себе і створювати навколо негативну атмосферу, відштовхуючи цим своїх друзів і близьких. Викликаючи до себе жалість, а одночасно показуючи, що впали в ряди "слабаків" і не в змозі контролювати свої емоції. Ну а деякі можуть відзначитися ще більше: почати надзвонювати своєму колишньому і наполегливо нав'язувати своє спілкування.

Настійно прошу, як би не було, вам зараз погано, візьміть себе в руки і ні в якому разі не вдавайтеся до двох варіантів викладеним вище. Ви повинні змінити своє життя на краще, почати любити себе, тільки тоді вас будуть поважати і цінувати. Згадайте, скільки разів ви робили на шкоду собі, полегшуючи життя при цьому вашої колишньої пасії, скоріше можна сказати ви захопилися і вас перестали цінувати. Задумайтесь над цим, адже будь-якому чоловікові цікава слабка жінка, ніж та, яка коня на скаку зупинить, цим самим ви кидаєте йому виклик, він починає змагатися з вами і перестає бачити в вас жінку.

Ви повинні бути жіночні, а не показувати свою самостійність. Постарайтеся зараз зникнути з його поля зору, щоб колишній коханий чоловік побачив, що ви можете обійтися і без нього, що ви цікаві і напевно захопилися кимось іншим. У вас катастрофічно не вистачає часу на з'ясування з ним відносин і визначення причини вашого розриву. Змініть свою зовнішність, неважливо зачіска це чи весь ваш гардероб.

Як би вам не хотілося зараз вилити вашим спільним знайомим душу і наговорити купу гидот у бік колишнього, намагайтеся уникати цього. Ви досягнете тільки неприязні і нашкодите ще більше. Запам'ятайте, що витримка міста бере, переборіть себе, відверніться, знайдіть нове хобі. Почніть жити на повну котушку: подорожуйте, спілкуйтеся з цікавими вам людьми, здійснюйте все вами задумане раніше. І в підсумку, може, вам вдасться повернути коханого без особливих зусиль, домігшись того, що він сам кинеться вам в ноги, а може, навпаки, минулі відносини залишаться в минулому, ви не захочете жити тим життям, а перейдете межу і відкриєте свій шлях до нових висот.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!