Чому дитина часто хворіє на застуду

Чому дитина часто хворіє на застудуПочинається осінньо-зимовий період, і ваша дитина знову і знову підхоплює застуду, а ви біжите в черговий забіг по аптеках у пошуках чудодійних пігулок для лікування?

Діти починають, як правило, часто хворіти, поступаючи в дитячий садок. Більшості мам знайома картина, коли малюк тиждень ходить на заняття, а потім 3 тижні сидить на лікарняному, і лікує нежить з кашлем. За визначенням, діагноз - часто хворіє дитина ставиться дітям, які хворіють більше 4 разів за рік, при цьому, не маючи хронічних хвороб.

Ясна річ, що вливаючись в Садовський колектив, малюк стикається з абсолютно новими вірусами. Але не варто тільки на цей фактор списувати постійні хвороби карапуза. На здоров'я дитини впливає безліч факторів, розглянемо найбільш значні з них.

По-перше, якщо ще під час вагітності у мами були проблеми з виношуванням і народженням малюка, то це частково може позначитися і на здоров'я дитинки. Особливо важливим моментом для повноцінного розвитку новонародженого є раннє прикладання до материнських грудей і подальше тривале грудне вигодовування. Всім відомо, що дітки, їсти материнське молоко, менш схильні до інфекційних захворювань, мають підвищений імунітет. Корисні мікроорганізми стимулюють правильну роботу кишечника, і зводять до мінімуму ризик виникнення алергії.

Через погану екологічної обстановки теж може постраждати здоров'я малюка. Якщо родина проживає в місці викиду небезпечних відходів, у великому, постійно загазованому мегаполісі, близько заводів і фабрик, які виробляють, хімічно-небезпечні речовини.

Ще однією з причин частих хвороб дитини може бути психологічна обстановка в будинку або в Садовського колективі. Вже всім відомо, що від нервів і стресів виникає більшість хвороб. У сім'ях, де не все гаразд у відносинах батьків, діти починають частіше хворіти, щоб привернути до себе увагу, це відбувається ніби на підсвідомому рівні. У садку відбувається така ж картина - через нові умов, абсолютно іншого розпорядку, малюк нервує, імунітет його послаблюється, він захворює.

Наступна причина частих простудних захворювань - зайве застосування штучних препаратів, що підвищують імунітет, а так само антибіотиків. Як тільки приведеш карапуза в поліклініку з кашлем і нежитем, лікар тут же виписує цілий список препаратів, навіть не призначивши аналізи. Через такі перестраховок діткам необгрунтовано доводиться труїти організм, тоді як він повинен сам вчитися справлятися з вірусами. Поступово відбувається стан, схожий на замкнене коло, коли при черговому ГРВІ знову призначають імуномодулятори та антибіотики, через які власний імунітет абсолютно стоншується.

Найчастіше проводите з малюком час на свіжому повітрі, їздите відпочивати на море, запишіть карапуза в басейн - це дуже корисно для здоров'я. Купуйте дітям свіжі фрукти і овочі, м'ясо і рибу, давайте вітамінно-мінеральні комплекси восени і навесні.

Фізичні навантаження, правильне харчування і загартовування - це найкращі помічники для природного підняття і зміцнення імунітету дитини.

Коментарі

Нові статті

Місячна дієта для схуднення
Дуже ефективною і досить простий у дотриманні вважається так...

Як повернути кохану людину
Грюкнули двері, і найулюбленіший колись людина, зібравши валізу...

Лікування ангіни
Ангіна! Ох, як всі ми боїмося цього діагнозу! І це зовсім не випадково...

Як схуднути після пологів
Коли все вже позаду, малюк і мама благополучно прибули додому і життя...

Як вибрати сукню великих розмірів
Плаття в усі часи було найбільш актуальною одягом для жінок...


Інтернет журнал «HowToGetRid.ru» - допомагаємо позбутися проблем, а також ділимося корисними порадами!